Rüyada yeşil renk perde görmek

Rüyada yeşil renk perde görmek çok daha uzun bir ömre sahip olacağına, birlikte kâh ağlayacağına, ömrü boyunca mutlu olacağına, bunalıma düşeceğine, uzun bir süre boyunca askıda kalan bir işin kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, her şeyi kuralına göre yapacağına, işini büyüteceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil renk perde gördüyseniz:

  • Başkalarının yanlışlarını üstlenmek veya hatalarını kapatmak zorunda değilsiniz.

Rüyada yeşil renk perde görmek bir sebeple rüya sahibinin dinlenmesi ve kendisini toparlayana kadar işlerden uzak durması gerektiğine, aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, kısa zamanda çok büyük bir aşka yelken açacağına,  hayır duaları alacağına, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine delalet eder.

Rüyada gri renk perde görmek işlerini tek başına yöneteceğine, iyi geçineceğine delalet eder.

Rüyada renk renk perde görmek vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine ve onlarla her zaman gurur duyacağına, işin sonunda da başarıyı ve zenginliği yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı renk perde görmek aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayacağına, yakın zamanda olmasa bile ilerleyen zamanlarda büyük başarılar kazanacağına inanılır.

Rüyada açık renk perde görmek çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, başarılarının devam edeceğine tabir olunur.

Rüyada yeşil desenli perde insanları kıracağına, mesleğinde gelebileceği en iyi noktalara geleceğine inanılır.

Rüyada yeşil perde görmek yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil tül perde görmek varlık içinde yaşayacağına, güvendiği ve inandığı kişiler nedeni ile çok pişman olup, kendisine kızacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments