Rüyada yeşilliğe tırmanmak

Rüyada yeşilliğe tırmanmak yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, kurulu düzenin bozulacağına, kötü sözler duyulacağına, kısmetin kapanacağına, geçim sıkıntısı yaşanacağına, özel hayatın ve aile hayatının bozulacağına, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, huzurlu günlerin biteceğine, kendisine mutluluk ve başarı getirecek yenilik yapacağına, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına, böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına, aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, bir sebeple gerek iş hayatında ve gerek sosyal hayatta muhatap olunan kişilerin güveninin sarsılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşilliğe tırmanmak gördüyseniz:

  • İyi fikirlerin karlı girişimlere dönüşebileceği zamanlar.

Rüyada yeşilliğe tırmanmak böyle işlere kalkışacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına ve dileklerinin de gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada yeşilliğe atlamak çok büyük başarılar kazanacağına, bu başarılar sayesinde yöneticiler tarafından yüksek bir mevkiye terfi alınacağına ve çok iyi ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, tartışmalı bir durumla karşı karşıya kalınacağına yorulur.

Rüyada yeşilliğe doğru gitmek atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada yeşilliğe bakmak çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına, maddi olarak çok sıkıntılı durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada yeşilliğe uçmak yüzünün güleceğine, hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, yakın zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına inanılır.

Rüyada yeşilliğe doğru koşmak sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, toplum içindeki değerinin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşilliğe uzanmak itibar kazanacağına ve insanlara yol göstereceğine, ailesi ile arasında bazı tartışmalar yaşanacağına işaret eder.

Rüyada yeşilliğe düşmek sorunlarının tamamen biteceğine ve dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına, evindeki bereketin ve işindeki verimin eksileceğine, rahatının kaçacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments