Rüyada yılan ısırmasını görmek ne anlama gelir

Rüyada yılan ısırmasını görmek ne anlama gelir bilgiçlik taslayan ve aşağılayan tutumlar içinde bulunulacağına, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, gönül kapılarının açılacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, kısmetlerin çoğalacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, yaşanan zorlukların üstesinden gelineceğine, çok rahat bir hayata adım atacağına, girilmiş olan bir davadan kazanmış bir şekilde çıkılacağına, gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine bu sayede huzur bulacağına işaret eder.

Rüyada yılan ısırmasını görmek ne anlama gelir gördüyseniz:

  • Özel hayatınızda veya kendinizde yapacağınız bazı değişiklikler öz güveninizi arttırabilir.

Rüyada yılan ısırmasını görmek ne anlama gelir yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine tabir olunur.

Rüyada başkasını yılan ısırmasını görmek sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına yorulur.

Rüyada yılan ısırmasını hissetmek evlatlarının yüksek makamlara geleceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına alamet etmektedir.

Rüyada sarı yılan ısırmasını görmek çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, geri plana düşeceğine delalettir.

Rüyada yılan ısırmasını engellemek kötü niyetli kimselerle yasalar çerçevesinde hesaplaşacağına, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine ve uzun süre toparlanılamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada yılan isirmasini görmek ailesine, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına, kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine ve bu nedenle de tüm düzeninin bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada böcek ısırmasını görmek ailenin büyüyeceğine, yatırımların işlerini büyütmek için gerekli miktara kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada kurdun ısırmasını görmek fesada bulaşacağına, kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments