Rüyada yönetici ile görüşmek

Rüyada yönetici ile görüşmek anlaşmazlıkların ve tatsızlıkların yaşanacağına, arkadaşları ile birlikte hayır sağlayacak bir yola çıkacağına, sorunların en kısa zamanda sona ereceğine, çok iyi bir mevkide görev yaptığı bir yerde işten çıkarılacağına, sistemli şekilde başarıya koşacağına, işlerinin toparlanacağına, devletle ve mahkemelerle başının derde gireceğine, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine ve daima alt kadrolarda iş bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada yönetici ile görüşmek gördüyseniz:

  • Belli bir hareketin artıları üzerinde düşünmek veya konuşmak yerine aktiviteye geçmeniz daha iyi olabilir.

Rüyada yönetici ile öpüşmek ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, büyük çaba harcayarak girdiği bir işte çok zor zamanlar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada yönetici ile görüşmek sıkıntı dolu günler yaşanacağına, atılan adımların boşa çıkacağına rivayet eder.

Rüyada bir yönetici görmek karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine, sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine rivayet eder.

Rüyada büyük yönetici görmek huzurlu aile ortamının yaşananlardan dolayı bozulacağına, dayanışmanın ve düzenin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yeni yönetici görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, eli bolken bir anda darlık içinde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada üst düzey yönetici görmek gençliğin verdiği acemiliğini geride bırakacağına, yaptığı çalışmaların boşa gideceğine delalettir.

Rüyada yönetici ile sohbet etmek kendisine kızacağına, sevdiği kişilerden kötü sözler duyacağına yorulur.

Rüyada sevmediğin yönetici görmek elinin de bollaşacağına, kötü gidişe dur denileceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments