Rüyada yumurtayı elinden düşürmek

Rüyada yumurtayı elinden düşürmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine, eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine, küfürlü söze, rüyayı gören kişinin, ferahlığa çıkacağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, her daim bereketli işler yapacağına, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yumurtayı elinden düşürmek gördüyseniz:

  • Kendi kendinizi sabote edebilirsiniz.

Rüyada yumurtayı elinden düşürmek bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, müjdeli haberler alacağına işaret eder.

Rüyada yumurtayı yıkamak sevdiklerinden ayrı geçirdiği bir dakikanın bile kendisine azap vereceğine, kısa zaman içinde hem eşinin, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına alamet eder.

Rüyada yumurtayı çatlatmak yolunda ve güzel giden hayatının bozulacağına, olumsuzlukların peşin sıra geleceğine, ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına yorulur.

Rüyada yumurtayı kabuklarıyla yemek ağız tadının yerinde olduğunu öğreneceğine ve annesiyle ilgili kendisini mutlu ve memnun edecek gelişmeler yaşayacağına, yaşamındaki her şeyin tamamen farklılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yumurtayı siyah görmek sorunun giderilmesi için çok büyük tavizler verileceğine, mutluluğunun artacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine tabir olunur.

Rüyada yumurtayı yanlışlıkla kırmak dost görünen tehlikeli ve zararlı bir düşmanla dost olup onunla vakit geçirmeye, huzurlu bir kişiliğe sahip olacağına ve başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine delalet eder.

Rüyada haşlanmış yumurtayı soymak karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, sorunlarının çözüme kavuşacağına, gelişeceğine işarettir.

Rüyada yumurtayı kırıp civciv çıkarmak rüya sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments