Rüyada yüzü kızarık görmek

Rüyada yüzü kızarık görmek hayırsız bir akraba yüzünden diğer akrabalarla ters düşüleceğine ve zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, çeşitli kişilerden ve işi bilen insanlardan fikir alacağına ve bu sayede en doğru kararı vereceğine, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, şansın yaver gideceğine, bazı şeyleri sonlandırırken bazı şeylere de başlama kararı alacağına ve hayatını sil baştan yaşamak için harekete geçeceğine işarettir.

Rüyada yüzü kızarık gördüyseniz:

  • Ortaya çıkan yeni bilgiler veya gelişmeler sizi biraz sinirlendirebilir.

Rüyada yüzü kızarık görmek maddi ve manevi açıdan pek çok sorunla karşılaşılacak durumlara düşüleceğine, günahkar olacağı işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada kızarık yüz görmek ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına delalettir.

Rüyada yüzün kızarık olması ancak bu durumun fazla sürmeyeceğine, arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına inanılır.

Rüyada gözleri kızarık görmek gam ve keder çekmeyeceğine, belki yeni bir eve sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünü kızarık görmek onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine ve kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına, borçlarının biteceğine, hastalıklarının azalacağına inanılır.

Rüyada yüzünü kızarık görmek rahatsızlıklar yüzünden çok zor zamanlar geçirileceğine, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine delalettir.

Rüyada kızarık göz görmek bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine ve üzüntü duyacağına delalet etmektedir.

Rüyada eli yüzü şiş görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi bir sıkıntı çekmeden kurtulacağına, işlerinin kısa bir zaman sonra bozulacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.