Rüyada zayıf bir insanı şişman görmek

Rüyada zayıf bir insanı şişman görmek yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına, yıkılmasına, insanlara karşı güvenini kaybetmesine, onlardan uzaklaşarak, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine ve yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına, gireceği bir işten ötürü çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve aklına gelmeyecek kadar büyük miktarda zarar edeceğine, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına, eğitim hayatında başarıların artacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada zayıf bir insanı şişman gördüyseniz:

  • Şanslı durumlar veya fırsatlar da söz konusu olabilir.

Rüyada zayıf insanı şişman görmek kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına işarettir.

Rüyada zayıf bir insanı şişman görmek diploması ile gurur duyacağı gibi çevresinde de büyük itibar göreceğine, kanına da kan katacak olaylar yaşanacağına delalettir.

Rüyada şişman bir insanı zayıf görmek kazançlı bir işe girileceğine, maddi ve manevi olarak düştüğü sıkıntılardan eş, dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına delalet eder.

Rüyada şişman birini zayıf alınacak olan bir işte maddi olarak çok zor günler geçirileceğine, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine tabir olunur.

Rüyada zayıf kadını şişman görmek müjdeli ve güzel haberler alacağına, sevineceğine, kazancı sayesinde etrafındaki insanların da sorunlarına çare olacağına delalet etmektedir.

Rüyada şişman kişiyi zayıf görmek yapılan onca şeye rağmen işlerin duracağına, iş dünyasında rakiplerini zekâsı ve yeteneği ile egale etmesi sayesinde önünün açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada zayıf kişiyi şişman görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahat bir nefes alacağına, yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine yorulur.

Rüyada şişman bir kadını zayıf görmek yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, kendisine isabet edecek üzüntülü bir duruma işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments