Rüyada zerdali görmek

Rüyada zerdali görmek elin bollaşacağına, maddi sıkıntıların biteceğine, birine olan borcunu başka birine borçlanarak kapatacağına, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına, işlerin kötüye gittiği bir anda deyim yerindeyse sihirli bir sopa değmiş gibi düzeleceğine, çekilen hasretin biteceğine, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, şaşkın olacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, yeni çalışmalar yapılacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine alamet eder.

Rüyada zerdali gördüyseniz:

  • Gelirinizi müsrifçe harcamayın.

Rüyada zerdali zarar edeceği işlere girmek zorunda kalacağına, gereksiz ve sebepsiz yere çeşitli tartışmalara girileceğine, projelerin gereken ilgiyi görmeyeceğine, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına delalet eder.

Rüyada zerdali görmek işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, yaşanan yokluğun biteceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada dalından zerdali yemek bahtın açılacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına delalet eder.

Rüyada kuru zerdali görmek muradının gerçekleşeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada zerdali çekirdeği görmek çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, maddi problemlerinin tamamen ortadan kalkacağına, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine delalettir.

Rüyada ağaçtan zerdali koparmak çok büyük mutluluklar duyacağına, eşi ile arasında tatsız münakaşalar geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeşil zerdali yemek üst bir mevkiye ve zenginliğe götüreceğine, böylece kişinin hafifleyeceğine inanılır.

Rüyada zerdali toplamak başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.