Rüyada ağacın eğilmesi

Rüyada ağacın eğilmesi kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, sorunlarının her geçen gün daha da artacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, ortaklı işlere iştirak edileceğine, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine, kötü bir duruma düşürüleceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, büyük boyutta bir maddi zararla uğraşmak zorunda kalınacağına ve eldeki paranın deyim yerindeyse suyunu çekeceğine, kendine olan inancı sayesinde de hiçbir zaman karamsarlığa, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine tabir olunur.

Rüyada ağacın eğilmesi gördüyseniz:

  • Taraf tutarsanız siz zararlı çıkabilirsiniz.

Rüyada bir ağacın kuruması hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, bir anında çok güleryüzlü ve çok sevimli bir kişi iken bir diğer anında çok somurtkan biri olacağına alamet eder.

Rüyada ağacın canlanması bol para kazanacağına, tüm umutlarını ve sermayesini bu işe bağlayacağına fakat emeline ulaşamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir ağacın kırılması her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, sıkıntılarını bir köşeye atacaklarına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine işaret eder.

Rüyada ağacın yıkılması yapılan işlerde çok iyi mevkilere gelineceğine, yaptığı işlerin küçümseneceğine alamet etmektedir.

Rüyada ağacın eğilmesi kısmetinin açılacağına, önüne çıkan tüm engelleri aşmayı başaracağına, düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına tabir olunur.

Rüyada ağacın solması elinin darda kalmayacağına, zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine işaret eder.

Rüyada ağacın yok olması kul hakkına girmeyeceğine, olaylara daha mantıklı ve sağduyulu yaklaşacağına delalettir.

Rüyada ağacın kaybolması haksızlığa, fenalığa, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments