Rüyada akarsuyun kesilmesi

Rüyada akarsuyun kesilmesi boş vaktinin hepsini onun yanında geçireceğine, rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, kişinin daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, maddi konuları fazlaca önemsemesi yüzünden, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, hayır, iyilik ve güzellik bulacağına, yaşam kolaylığı içine gireceğine inanılır.

Rüyada akarsuyun kesilmesi gördüyseniz:

  • Kendinizde bulacağınız ani bir enerji ile çok yavaş ilerleyen bir işinizi bir anda halledebilirsiniz.

Rüyada akarsuyun donması sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, hayallerinin gerçekleşmesi sayesinde sevdiğine kavuşacağına delalettir.

Rüyada akarsuyun kesilmesi sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına işaret eder.

Rüyada akarsuyun taştığını görmek bol kazançlı bir iş yerine sahip olunacağına, ele güne muhtaç olacağına işarettir.

Rüyada akarsuyun içinde yürümek kişinin toplum içindeki saygınlığının artacağına, zor işlerin çok büyük bir kolaylık sayesinde çözüme kavuşacağına, büyük bir başarının elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada akarsuyun üzerinden geçmek sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına işaret eder.

Rüyada akarsuyun buz tuttuğunu görmek başkalarına öğüt verecek bir konuma gelineceğine, ne yazık ki sonunda da muvaffak olamayacağına alamet eder.

Rüyada akarsuyun çekilmesi kendisine olan güvenin artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına delalettir.

Rüyada akarsuyun kuruduğunu görmek problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, herkesin gönlünü kazanacak hayırlı bir iş yapacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.