Rüyada akarsuyun taştığını görmek

Rüyada akarsuyun taştığını görmek kötü bir kişi yüzünden zarara uğranacağına, gelişiminin hız kazanacağına, sermayesinin çoğalacağına, eşine değerli hediyeler alacağına, çok zor günler yaşayacağına, ters giden olayların düzeleceğine, büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylerin neredeyse herhangi bir zahmet çekilmeden ortadan kalkacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine, birden fazla ortakla iş kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada akarsuyun taştığını gördüyseniz:

  • Ufak tefek tartışmalar size maddi manevi bedeller ödetebilir.

Rüyada akarsuyun taştığını görmek maddi anlamda alım gücünün hiçbir zaman sarsılmayacağına, yüksek tahsil yapacağına, işinin uzmanı ve diplomalı kimse konumuna geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada akarsuyun kesilmesi ancak herkesin yoğun bir şekilde kafa yormasına, çok büyük seçenekler sunmasına, çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına, varolan sorunlarının üzerine yeni sorunların ekleneceğine, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına yorulmaktadır.

Rüyada akarsuyun donması yaşayacağı ilk maddi sıkıntıda yapa yalnız kalacağına, kariyerinin yükseleceğine inanılır.

Rüyada akarsuyun içinde yürümek geçim sıkıntısına düşüleceğine, ömür boyu devam edeceğine alamet eder.

Rüyada akarsuyun buz tuttuğunu görmek ancak yakın bir kişiden kaynaklanacak olan bir sorunun daha büyük bir baş ağrısı yaratacağına, maddi olarak kötü bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada akarsuyun üzerinden geçmek hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine, her geçen gün daha çok kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada akarsuyun çekilmesi büyük sıkıntılar çekeceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada akarsuyun içinde yüzmek sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.