Rüyada alnına kına yakmak

Rüyada alnına kına yakmak iyi kısmetleri olacağına, mutluluğunun büyüyeceğine, istediğiniz gibi birisi ile tanışıp ilişkinizi evliliğe dönüştüreceğinize, dolayısıyla geleceğine değer katacağına, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine, bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine, işlerinin artacağına, ailesi ile açılan arasını düzeltmesine yardım edeceğine delalettir.

Rüyada alnına kına yakmak gördüyseniz:

  • Maddi konulara yaratıcı yaklaşmalısınız.

Rüyada alnına kına yakmak beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine, her şeyin etiketinin iki katına çıkıp, insanların alım gücünün azalacağına işarettir.

Rüyada alnına kına görmek çok büyük sıkıntılar çekileceğine, hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada alnına kına sürmek ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine ve bunların sonuçlarının kişinin tüm özel hayatına, iş hayatına olumsuz şekilde yansıyacağına, elindeki tüm parayı ve malı harcayacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada alnına kan sürmek rahatsızlık duyulacağına, en çetin zorlukların aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada alnına tokat yemek kasasının ağırlaşacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, çalışmalarının karşılığını alacağına alamet etmektedir.

Rüyada alnına iğne batması işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, üzüntülerin ve zorlukların biteceğine işarettir.

Rüyada alnına kara sürmek eşiyle arasına nifak sokulacağına ve kişinin kendisini ifade etmekte çok zorluk çekeceğine, tövbe etmeye ya da İslamla şereflenmeye rivayet eder.

Rüyada alnına botoks yaptırmak sorunlarının sürekli artacağına, zarar edeceği bir döneme gireceğine, iş yerinde mevcut sorunların çözülememesi yüzünden yeni bir iş arayışına girileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments