Rüyada altında kaka görmek

Rüyada altında kaka görmek yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına, elinin darlaşacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, hane içindeki sorunların, sıkıntıların, zorlukların ve kavgaların biteceğine, sorunların kalmayacağına, kurtuluşa ereceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına, çok büyük üzüntüler yaşanacağına, bu durumun iş hayatına da yansıyacağın ve iş hayatında gayet güzel giden çalışmaların durma noktasına geleceğine tabir olunur.

Rüyada altında kaka gördüyseniz:

  • Yükselme arzusuyla yanıp tutuşuyorsunuz.

Rüyada altında kaka görmek güvenliğinden vazgeçeceğine, hayatının geri kalanında toplum tarafından tanınan ve sevilen biri olacağına yorulur.

Rüyada kaka sıçmak mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine alamet eder.

Rüyada kaka gördüm sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına delalettir.

Rüyada kaka yakmak kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işlerinin yoluna gireceğine işarettir.

Rüyada kaka ile uğraşmak insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada görülen kaka gelirinin azalacağına, geçim sıkıntısına düşeceğine, helal rızka sahip olunacağına işaret eder.

Rüyada kaka sürülmesi atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına, hakkıyla kazanca tabir olunur.

Rüyada çiş ve kaka görmek eşi ile arasının açılacağına, işlerini boşvereceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.