Rüyada arabanın geri geri kayması

Rüyada arabanın geri geri kayması eğer yalnız değilse aşk hayatının yoluna gireceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, gözünün yaşını sileceğine, kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, işinden evine gidip geleceğine, sorunların günden güne artacağına, ele geçen fırsatların heba edileceğine, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına alamet etmektedir.

Rüyada arabanın geri geri kayması gördüyseniz:

  • Sağlığınızı güçlendirecek sizi hastalıklara karşı güçlendirecek şeyler yapmalısınız.

Rüyada arabanın geri geri kayması sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine ve hiçbir zaman işsizlik gibi kötü bir sorunu olmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada arabanın geri geri gitmesi umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada arabanın geri geri gittiğini görmek yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, işlerin artacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada arabanın geri geri kaçması yol alacağına, keyfin ve huzurun yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada geri geri yürüyen birini görmek çok rahat bir döneme girileceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına işarettir.

Rüyada arabaya binip geri geri gitmek sevdiği kişilerin ve kendisinin zarar görmesine neden olacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada arabanın geri kaçması sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına, atılacak adımlar ve gerçekleştirilecek çalışmalar sayesinde büyük ilerlemeler kaydedileceğine yorulur.

Rüyada arabanın geri gelmesi düşmanını alt edeceğine, hayallerde değişiklikler olacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

2 yorum “Rüyada arabanın geri geri kayması

  1. Rüyamda komşumun eski kötü bir arabası oluyor bu arabaya biniyorum kullanmak için ama araba geri geri kayıyor frenleri tutmuyor arabayı durduramıyorum durdurmak için uğraşıyorum direksiyonu çeviriyorum El frenini Çekiyorum ama olmuyor sonra uyanıyorum gerisini hatırlamıyorum

    • Habr-ül Menâm der ki,
      Bu rüya azme, sevgiye ve başlangıçlara alamet eder. Rüya tabirine göre azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine; hayatına sevginin ve huzurun hâkim olacağına; aldığı destek ile çok daha büyük atılımlar yapmak için çalışmalara başlayacağına delalettir.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.