Rüyada arazi yanması

Rüyada arazi yanması o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, maddi ve manevi kayıp yaşanacağına, yakın bir arkadaşla ters düşüleceğine, geçim sıkıntısının biteceğine, yeni başlangıçların yapılacağına, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine delalettir.

Rüyada arazi yanması gördüyseniz:

  • Girişimlerinizi, ertelemenizde fayda var.

Rüyada arazi kiralamak maddi olarak çok rahat edeceğine, hayatını yoluna sokacağına, hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına yorulur.

Rüyada arazi yanması çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, kötü yola sapmayacağına ve hak yemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada düz arazi görmek büyük gelirler elde edilmesine ve çok daha büyük işlerin gelip daha farklı çalışmalar yapılmasına büyük destek sağlayıp yüksek bir mevkiye transfer edileceğine, işlerin rast gideceğine işarettir.

Rüyada arazi düzeltmek ekmeğinin ve başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına alamet eder.

Rüyada arazi temizlemek büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, ömür boyu başarılı olacağına delalettir.

Rüyada arazi sürmek geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına ve hayır getireceğine, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada sulak arazi görmek dikkat çekeceğine, ön planda kalmayı sağlayacağına, girdiği bütün işlerde çok başarılı olacağına işarettir.

Rüyada kurak arazi görmek dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, trenin tünelden çıkması ise çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments