Rüyada arazi sürmek

Rüyada arazi sürmek ilerleyemeyeceğine, karar vermekte güçlük çekeceğine, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, üzüntülerinden ve sorunlarından ötürü daha büyük bir kayba uğrayan rüya sahibinin atacağı yanlış adımlar yüzünden iş hayatında çok büyük bir sorun yaşayacağına, kendisini tatsız bir durumun ortasında bulacağına, mutsuz ve huzursuz olacağına, yüzünün güleceğine, elinin darlıktan kurtulacağına, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada arazi sürmek gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi sergilemek için bir çok fırsatla karşılaşacaksınız.

Rüyada düz arazi görmek ondan hem fikir ve tecrübe anlamında hem de sahip olduğu maddi imkânlar anlamında faydalanacağına ve hayır göreceğine, neşe ve sağlıkla geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada arazi yanması hayırlı ve güzel haberler alınacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, kafasındaki her soruya cevap bulacağına rivayet eder.

Rüyada arazi kiralamak daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, dinini yaşayacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine delalettir.

Rüyada arazi sürmek ancak sabır göstermesi sayesinde sorunların çok hayırlı ve başarılı bir şekilde çözüme kavuşacağına, bir takım kişisel problemlerin baş göstereceğine tabir olunur.

Rüyada arazi temizlemek büyük sıkıntılar çekeceğine, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine yorulur.

Rüyada arazi düzeltmek çektiği yokluğun unutulacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine delalettir.

Rüyada ekili arazi görmek sorunlar ve sıkıntılar yaşanacağına, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına rivayet eder.

Rüyada arazi sattığını görmek rüya sahibinin, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine, aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments