Rüyada arkadaşına ev aramak

Rüyada arkadaşına ev aramak çekilen hasretin biteceğine, konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına, yokluk çekmeyeceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına, arkadaşlarından ve dostlarından yana sıkıntı alacağına, şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşına ev aramak gördüyseniz:

  • Artık çok da faydalı olmayan iş, ilişki, yöntem, eşya, alışkanlık v.b türünde şeyleri geride bırakmak gerekiyor olabilir.

Rüyada iş arkadaşına sarılmak iş hayatında meydana gelen bir sorunun daha kötü bir hal alacağına, çevre, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına delalet etmektedir.

Rüyada arkadaşına darılmak aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine ve çok mutlu olacağına, iyiliğe kavuşacağına yorulur.

Rüyada arkadaşına taş atmak yeni bir işe girileceğine, kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına, güzel başlayan çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine alamet eder.

Rüyada arkadaşına oje sürmek eğer baba uzaktaysa ona kavuşulacağına, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşına su vermek sosyal hayatta rüyayı gören kişinin içine düştüğü karamsarlığın ve korkunun atlatılacağına, iş hayatına atılmak isteyen ya da bir sorunundan kurtulmayı amaçlayan bir yakınına ya da tanıdığına çok büyük bir maddi destekte bulunacağına delalettir.

Rüyada arkadaşına sır vermek hayata aynı açıdan bakılan bir eşe sahip olunacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına işaret eder.

Rüyada arkadaşına üzülmek ancak üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, güzel bir şekilde devam eden ve büyük kazanç beklentisi ile yapılan bir projenin askıya alınacağına rivayet eder.

Rüyada arkadaşına ağlamak ailesini hem gururlandıracağına hem de daha iyi şartlarda yaşatma imkânı elde edeceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.