Rüyada arkadaşınla eski sevgilisini görmek

Rüyada arkadaşınla eski sevgilisini görmek hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine, hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, bazı maddi problemlerin baş göstereceğine, sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine, kazancının epey düşeceğine, kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, hafifleyeceğine, mutlu olacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü rüya sahibinin tövbe istiğfar edeceğine işaret eder.

Rüyada arkadaşınla eski sevgilisini gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız kendi inatçılığınız yüzünden ilişkilerinizi tatsızlaştırabilirsiniz.

Rüyada arkadaşınla eski sevgilisini görmek sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine, zararlı bir kişinin oyununa gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir arkadaşınla sevgilisini görmek kalbini temiz tuttuğu müddetçe huzurunun bozulmayacağına, içinden çıkılamaz gibi görünen sorunların yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına ve büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine delalettir.

Rüyada eski sevgilimin eski sevgilisini görmek sorunların tek kalemde silineceğine, onlar sayesinde kalkınacağına, ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada eski sevgilisini görmek özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına, kötü yollara gireceğine, inancından sapacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilisini dövmek bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilisini öpmek eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, hayırlı bir eşe işaret eder.

Rüyada kocanın eski sevgilisini kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işi de başarıyla tamamlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşınla sevgilisini görmek karşısına kötü insanlar çıkacağına, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.