Rüyada atın beni öpmesi

Rüyada atın beni öpmesi rüya sahibini savunanların ise çok sevineceğine, yakın zamanda rahat edeceğine, daha fazla gelire kavuşacağına, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, bu yüzden çok büyük üzüntü duyacağına, her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada atın beni öpmesi gördüyseniz:

  • Belki midenizle ilgili bazı sorunlar karşınıza çıkabilir.

Rüyada atın beni öpmesi maddi sıkıntıların biteceğine, işlerin yoluna gireceğine ve geçim derdinin de son bulacağına, aydınlık bir yola çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada atın beni sevmesi herkesi kendisine hayran bırakacağına, gelmek istediği noktalara geleceğine, geleceğinin başarılar ve zaferlerle geçeceğine, kazancının her geçen gün artacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir atın beni kovalaması sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada atın beni ısırması iş dünyası içinde çok büyük bir üne sahip olunacağına ve hayırlı kişiler ile çok iyi işlere girileceğine, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada atın beni kovalaması kendisi ile aynı sorunlarla uğraşan bir kişiden feyz alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine alamet etmektedir.

Rüyada siyah atın beni kovalaması bir sebeple sorunlarla direkt muhatap olmak zorunda kalınacağına, kişinin kuyusunu kazan her gün yüz yüze baktığı kişilerin galip çıkacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz atın beni kovalaması ekonomik gücün çoğalacağına, işlerin hafifleyeceğine, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, herhangi zarara uğramayacağına yorulur.

Rüyada atın oturması sermayesini kaybedeceğine böylece parasız ve işsiz kalacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments