Rüyada avuç içi öpmek

Rüyada avuç içi öpmek üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, elde avuçta maddi açıdan bir şey kalmayacağına, kimseye söylemediği ama kendi bildiği kusurlarını yüzüne vuracağına ve böylece kendine çeki düzen verme yoluna gideceğine, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, çare aramasına rağmen bir türlü çare bulamayacağına ve üzüntüden ötürü daha da kötü duruma düşeceğine, dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, değer verdiğiniz birine karşı olan hislerinizin git gide kaybolmasına, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada avuç içi öpmek gördüyseniz:

  • Belli ki, birlikte yaşadığınız ya da yakın çevrenizden bazı kişiler sarayın yönetimini ele geçirmeye çalışıyor.

Rüyada avuç avuç üzüm yemek onlarla gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına delalettir.

Rüyada avuç avuç buğday yemek çok mutlu olacağına ve çok sevineceğine, kafasını toparlayamayacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine alamet eder.

Rüyada avuç avuç para toplamak kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, hayatından razı geleceğine delalettir.

Rüyada saçların avuç avuç dökülmesi sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına, her işini sorunsuz şekilde yani kolaylıkla halledeceğine yorulmaktadır.

Rüyada avuç avuç susam yemek bazı zorluklara ve kötü kişilere denk geleceğine, canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada avuç avuç balık yakalamak sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına inanılır.

Rüyada avuç avuç diş dökülmesi eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, ailesinde gerginlikler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada avuç avuç saç görmek bir sebeple aile bireyleri arasında hiç istemediği durumların meydana geleceğine, onlardan medet umacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments