Rüyada dağa yağmur yağması

Rüyada dağa yağmur yağması çok büyük kazançlar elde edeceğine,  yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına, yoksul kimselere hayırlarla dolu iyiliklerde bulunulacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, endişelerin son bulacağına ve büyük kazançlar elde edilecek bir ortaklığa girileceğine, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve üzüntü duyulacağına, yeni bir karar alma sürecine girileceğine ve kurulmuş olan bir ortaklık yüzünden üst üste darbeler alınacağına, bazı iş birlikleri yapacağına, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine delalet eder.

Rüyada dağa yağmur yağması gördüyseniz:

  • Bazı şeylerin geciktirilmesi veya sonlandırılması için ricalarda bulunmanız gerekebilir.

Rüyada dağa yağmur yağması mal varlığını ve parasını çoğaltacağına, rahat rahat yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir dağa yağmur yağması ticaret adamı (kadını) olacağına ve herkesin adından söz ettiği itibarlı kişi konumuna geleceğine, başarılarının da hak ettiği takdiri göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada yağmur yağmur yağdığını görmek sıkıntıların ve sorunların kısa bir zamanda çözüleceğine, müjdeli ve güzel haberler alacağına delalettir.

Rüyada dik dağa tırmanmak sıkıntılarının sona ereceğine, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, ticarete adım atacağına tabir olunur.

Rüyada dağa bakmak kişinin yüzünün güleceğine, rakiplerin alt edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına delalettir.

Rüyada düz bir dağa tırmanmak hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada dağa çıkmak haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına yorulmaktadır.

Rüyada dağa çıkamamak mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına, eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, iş yaşantısındaki aksiliklerin, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.