Rüyada ayağı kırık güvercin görmek

Rüyada ayağı kırık güvercin görmek düzeninin yeniden sağlanacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına, ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine, bunun da kendisi için hayırlı olacağına ve ona mutluluk getireceğine, çocuklarının hayırlı ve vefalı kişiler olacağına, para sıkıntısı olmadan, istediği her şeyi kısa zamanda elde edeceğine, karısı şile arasının çok iyi olacağına, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, işinin gücünün rast gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada ayağı kırık güvercin gördüyseniz:

  • Duygularınızın aşırı tepkiler vermenize neden olmasına veya kaldırabileceğinizden fazlasını üstlenmesine izin vermeyin.

Rüyada ayağı kırık güvercin görmek bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onu darda bırakmayacağına, kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine alamet eder.

Rüyada güvercin ayağı görmek sonradan da yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, az bir sermayeyle yeni atılımlar yapacağına, bu işten beklentisinin çok üstünde kazanç elde edeceğine delalet eder.

Rüyada ayağı kırık kumru görmek hafifleyeceğine, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, yapılan çalışmaların heba olacağına inanılır.

Rüyada ayağı kırık kedi görmek üzüntülerinin çok yakında biteceğine, büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına ve hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine tabir olunur.

Rüyada ayağı kırık insan görmek geçim sıkıntısı çekmeyeceğine, sağlığının ve keyfinin yerinde olacağına, ikisinin de çok rahat edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayağı kırık adam görmek bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, işinde çok ilerleyeceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, geniş rızık elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir ayağı kırık sandalye görmek rüya sahibinin geçimini sağlamak için çok zahmet çekeceğine, kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına alamet eder.

Rüyada ayağı kırık dana görmek kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, karşısına aksiliklerin ve engellerin çıkacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments