Rüyada ayak topuğundan ameliyat olmak

Rüyada ayak topuğundan ameliyat olmak kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok güzel bir haber alınacağına, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, anlayışlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine delalet eder.

Rüyada ayak topuğundan ameliyat olmak gördüyseniz:

  • Gelen desteğin kaynağını sorgulamadan nereden gelirse gelsin kabul etmekte fayda var.

Rüyada ayak topuğundan ameliyat olmak yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, malından ve parasından olacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına yorulur.

Rüyada ayak topuğundan yılan sokması kendi bildiğini okuyacağına, temiz ahlakından yaşadığı olaylar ve düşünceleri doğrultusunda ödün vereceğine, daha fazla kazanç getireceğine, borçların kısa zamanda ödeneceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada ayak topuğundan kan gelmesi hayatın güzelliklerini görme ve yaşama fırsatı elde edeceğine, sevilen birinin elinden tutmak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına işarettir.

Rüyada ayak topuğundan silahla vurulmak işlerin yakın zamanda açılacağına, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına işaret etmektedir.

Rüyada ayak topuğundan vurulmak küs olduğu kişilerle yeniden bir araya geleceğine, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirilecek çalışmalar gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada ayak altından ameliyat olmak şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine inanılır.

Rüyada topuğundan vurulmak sıkıntılarınız yakın zamanda beklemediğiniz bir şekilde geçeceğine, problemlerin dağ gibi büyüyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayak ameliyat olmak üzüntülü günlerin  sona ereceğine, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments