Rüyada ayakların kirlendiğini görmek

Rüyada ayakların kirlendiğini görmek hayatından yana hayır bulacağına ve rahatlığa ereceğine, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, kazancı ile ailesini çok rahat şekilde geçindirebileceği gibi çevresindeki pek çok kişiye de faydalı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada ayakların kirlendiğini gördüyseniz:

  • Bazı konuları az bir gayretle çözebilecekken fazlaca zorluyor olabilirsiniz.

Rüyada ayakların kirlendiğini görmek kazancının artacağına, hayatının çok daha konforlu, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, daha işe başlamadan ortağı olan kişi ile arasının açılacağına tabir olunur.

Rüyada kıyafetinin kirlendiğini görmek ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına alamet eder.

Rüyada eteğinin kirlendiğini görmek bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yorganın kirlendiğini görmek büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına delalettir.

Rüyada beyazın kirlendiğini görmek eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, onlarla iyi geçim halinde olacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine alamet eder.

Rüyada elinin kirlendiğini görmek zorluğa ve darlığa düşeceğine, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine rivayet eder.

Rüyada pantolonunun kirlendiğini görmek dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına, işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına delalet eder.

Rüyada çorabının kirlendiğini görmek iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.