Rüyada ayıdan birini kurtarmak

Rüyada ayıdan birini kurtarmak yeni ve daha güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna, zarar edilen çalışmaların kazançlı hale getirileceğine, dertlerin uzaklaştırılacağına, variyetinin her geçen gün artacağına, kişinin tüm hayatının değişeceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, gelir kaynaklarının yok olacağına, kısmetinin ve şansının kapanmasıyla birlikte işlerinin de düşeceğine, hayatını yeni bir şehirde kurmaya çalıştığı halde çok zorluk yaşayacağına, sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına delalettir.

Rüyada ayıdan birini kurtarmak gördüyseniz:

  • Evinizi veya yaşadığınız yeri ilgilendiren değişiklikler yeni bir yöne ilerlemenize neden olabilir.

Rüyada ayıdan birini kurtarmak eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına alamet eder.

Rüyada birini ayıdan kurtarmak kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine yorulur.

Rüyada ayıdan korunmak aile hayatını derinden etkileyen bir derdin elbirliği ile çözüme kavuşturulacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına yorulur.

Rüyada ayıdan kaçmak sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine, başarılarının artacağına rivayet eder.

Rüyada siyah ayıdan kaçmak duyguların karşılık bulacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, ruhunu güzelleştireceğine yorulur.

Rüyada ayidan korkmak ne demek makam, söz ve yetki sahibi olacağına, rızkında ve malından olacağına inanılır.

Rüyada ayıdan kaçmak görmek sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına ve huzurlu bir hayat süreceğine, nazara gelinecek başarılar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada ayıdan saklanmak diyanet yardım isteyen herkese yardımcı olmaya çalışılacağına, atılan her adımın hayırlı günler ve hayırlı haberler getireceğine ve gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Burçin

Rüyamda evimin pencerine gelen kocaman bir ayıdan sincap, küçük bir bebek ve bir oğlan çocuğu kurtardım.. Ayı sonra 18. Kattan aşağı atlayarak dört ayağı üstüne düştü.. Biz de tekrar gelir mi acaba diye endişe ediyorduk.. Aynı zaman da yakın bir dostum evime gelmişti.. Ciddi dertleri vardı.. Bu dertlerinin benimkisi ile aynı olduğunun farkına.vardik sarılıp ağlamaya başladık..