Rüyada babam balık tutuyor

Rüyada babam balık tutuyor deneyim kazanacağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve çok kötü günler geçireceğine, geçim derdine düşeceğine, rahat bir hayat süreceğine, yaşadığı zorluğun biteceğine, dertlerinin şifasına, sorunlarının çarelerine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine delalet eder.

Rüyada babam balık tutuyor gördüyseniz:

  • Sert tepkiler verseniz de, dürüstlüğü elden bırakmamalısınız.

Rüyada babam balık tutuyor üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına alamet eder.

Rüyada babam dövdü şansın, kısmetin ve başarının engelleneceğine, kendisine kalacak yüklü miktarda miras ile üzüntülerinden kurtulacağına, tanıdığı kişilerden birine yardım isteği üzerine yardım edeceğine inanılır.

Rüyada babam ölmesi hanesinin ve işyerinin bereketinin ve bolluğunun kaçacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada babam ağlıyordu sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine yorulur.

Rüyada babam uyuyordu bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, yurt dışında eğitim hayatına devam etmek için yollar aranacağına, kişinin her zaman akılcı davranarak, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine delalet etmektedir.

Rüyada babam silah verdi zorlanacağına, ekmek bulamayacağına, ihtiyaçlarını da gideremez duruma geleceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada babam kendini asmış yeni bir ilişkiye başlayacağına, onun tarafından çok sevilip, sayılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babam beni öldürüyordu işinin gücünün hal yoluna gireceğine, kalıcı başarıyı yakalayacağına yorulmaktadır.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.