Rüyada babam uyuyordu

Rüyada babam uyuyordu güzel ve bereketli işlere gireceğine, zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, onları gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına, allah’a yakışır şekilde bir hayat süreceğine, çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına, akıllıca adımlar atıp toplum tarafından çok takdir edileceğine, işlerin yoluna gideceğine, hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine, aile bireyleri ile gireceği bir projede çok büyük zenginliğe kavuşacağına delalettir.

Rüyada babam uyuyordu gördüyseniz:

  • Gireceğiniz yeni sosyal gruplar yeni kültürlerle veya yaşam tarzlarıyla tanışmanızı sağlayabilir.

Rüyada babam ağlıyordu kötü ve tatsız sözler işiteceğine, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına delalettir.

Rüyada babam dövdü yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, destek vereceği düşünülen bir kişiden destek görülmeyeceğine ve büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına inanılır.

Rüyada babam ölmesi hasta olan kişi ile irtibata geçeceğine hatta yanına gidip kendisine her konuda destek olmaya çalışacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine delalet eder.

Rüyada babam uyuyordu büyük başarılara imza atacağına, bunun farkına varacağına yorulur.

Rüyada babam saçımı örüyordu iş hayatında kendi işini kuracağına ve kendi işinin patronu olacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada babam sevdiğime vermiyor kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hak ve din yolunu bırakacağına, gözünü para hırsı bürüyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada babam beni kovalıyordu bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine işaret eder.

Rüyada babam yüzük taktı kendisini üzen ve kederlendiren her ne varsa onlardan kurtulacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, borçların kapanmamakla beraber her geçen gün artacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.