Rüyada babasının kustuğunu görmek

Rüyada babasının kustuğunu görmek yüzünü güldürecek kısmetlerini de arttıracak adımlar atacağına, işlerin yoluna gireceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, çok büyük çalışmalar yapılacağına ve bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, kazalardan, belalardan, kötülüklerden uzak olacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada babasının kustuğunu gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı, iş yaşamınızı veya maddi konuları ilgilendiren alanlarda yeni şeyler denemek istiyor olabilirsiniz.

Rüyada babasının kustuğunu görmek kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına alamet eder.

Rüyada ölmüş babasının kustuğunu görmek kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına delalet eder.

Rüyada babasının kan kustuğunu görmek daha önce yaşadığı olaylardan ötürü çok kötü olan ruhsal durumunun daha kötü bir hale geleceğine, sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, zor durumlara düşüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada taş kustuğunu görmek sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine ve takdirlerini kazanacağına yorulur.

Rüyada cam kustuğunu görmek ulaştığı başarıları ve elinde bulunan imkânları kıskanan kişiler tarafından bir dedikoduya malzeme edileceğine, bu yüzden çok üzüleceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, sorunların artacağına, kardeşlerle yaşanacak bir tartışma yüzünden üzüntü duyulacağına, ruhsal olarak kötü bir duruma düşüleceğine yorulur.

Rüyada birinin küstüğünü eşler arasında bir soğukluk olacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kustuğunu yutmak uğranacak maddi zararlardan ötürü sıkıntıya düşüleceğine, büyük üzüntü verecek olayların yaşanacağına, yakın bir zamanda etrafındaki insanlar ile arasının açılacağına ve gereksiz yere üzüleceğine işarettir.

Rüyada eşinin kustuğunu işlerinin yolunda gideceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, huzurlu ve mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments