Rüyada bacaktaki yara

Rüyada bacaktaki yara elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, yaşanan bir tatsızlığın yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde çözüm bulacağına, aile bireyleri arasında çok büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına, işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, deyim yerindeyse maddi anlamda her geçen gün küçüleceğine, kazancının çoğalacağına delalet etmektedir.

Rüyada bacaktaki yara gördüyseniz:

  • Bazı değişiklikler daha fazla para kazanmanızı sağlayabilir.

Rüyada bacaktaki yara zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, maddi olarak zor bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada bacaktaki morluklar maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine, sıkıntıların azalacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bacaktaki kılı almak hayatının çok daha iyi duruma geleceğine, atılacak adımlar sayesinde iş konusunda ferahlığa çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada bacaktaki kılları görmek birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına işarettir.

Rüyada bacaktaki kılları tıraş etmek zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına rivayet eder.

Rüyada bacaktaki kılı temizlemek iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada bacaktaki kılları kesmek aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, hayırsız kişilerle muhatap olmak zorunda kalınacağına inanılır.

Rüyada bacaktaki sivilceyi sıkmak karşısına çıkan fırsatları hayırlı iyi bir şekilde değerlendirmesi ile birlikte rahata ereceğine, çalışmaların çok büyük başarılar kazandıracağına, bir işe girdiği sırada ya da bir çalışmayı bitirirken bu kişinim engel olması ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.