Rüyada balık dolu göl

Rüyada balık dolu göl elinin darlıktan, bedeninin hastalıktan, ruhunun da üzüntüden kurtulacağına, başın borçlularla belaya gireceğine, neredeyse mahkemelik olunacağına, dost ve akrabaların katılacağı bir eğlence yapılacağına, güzel günlerinin geride kalacağına, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, hem de iş hayatını olumsuz yönde etkileyeceğine, hakkını savunamayacağına, rahat bir nefes alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada balık dolu göl gördüyseniz:

  • Aslında profesyonel yaşamınızla ilgili hedeflerinizi veya ailenizle ilgili sorumluluklarınızı yeniden değerlendirmeniz gerekiyor.

Rüyada balık dolu göl parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına, gerek kısa gerek uzun vadede çok iyi işler yapılacağına ve aile bireylerinin birlikte hareket etmesi sayesinde güzel günler göreceğine, rızkının eksileceğine işaret etmektedir.

Rüyada içi balık dolu göl görmek bir sebeple ister istemez büyük üzüntü duyacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, yeni bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada balık dolu havuz sorunların adım adım kesin olarak bitirileceğine, bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada içi balık dolu su görmek çok büyük mutluluk yaşayacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, yakın akrabalardan biri ile bir iş kurulacağına delalet etmektedir.

Rüyada balık dolu suya düşmek sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, kendisini işine çok kaptırdığı için çok büyük zarar göreceğine, bu sayede kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına delalettir.

Rüyada balık dolu denize atlamak hasret kaldığı güzel günlere, huzura kavuşabilmek için mücadelesine devam edeceğine ve bu önemli süreçte etrafında her zaman güvendiği, sevdiği insanların olacağına, anne babanın üzüntü duyacağına, sorunların ve tartışmaların büyüyeceğine rivayet eder.

Rüyada balık dolu havuza girmek doğruluktan ve hak yolundan da sapmayacağına, bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına, ancak aile büyüklerinden istenen yardımın karşılık bulması sayesinde bu durumun kısa süre içinde düzeltileceğine işaret etmektedir.

Rüyada balık dolu nehir görmek rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.