Rüyada balık oltası

Rüyada balık oltası yarasını saracağına, çekilen yükün hafifleyeceğine, kazancın artacağına, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, tüm kalbi ile allah’a döneceğine, o kişilerden güzel sözler duyulacağına ve jestler görüleceğine, keyfinin olmayacağına, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, yakın zaman içinde çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine inanılır.

Rüyada balık oltası gördüyseniz:

  • Başkalarının sorumluluklarını üstlenmeniz veya görevlerini yüklenmeniz için ortada hiçbir sebep görünmüyor.

Rüyada balık temizlerken içinden balık çıkması hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine, değer verilen kişiler ile mutlu bir şekilde yaşanacağına, bazı kısmetsizlikler ve üzüntüler yaşanacağına yorulur.

Rüyada balık görmek balık tutmak maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine yorulur.

Rüyada balık canlı balık görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bu sayede kurtulacağına, yaşamını tamamıyla olumlu yönde değiştireceğine tabir olunur.

Rüyada balık tutmak balık görmek sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, kazancını günden güne daha da arttıracağına, tükettiği nefes ve para ile kalacağına bu nedenle de hayal kırıklığı yaşayıp, üzüleceğine delalettir.

Rüyada balık elle balık yakalamak topluma öncülük edeceği, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, ancak bu durumlardan yakın bir zaman önce evlendiği ve yuvasında çok mutlu olduğu bir kişi sayesinde çok zahmet çekmeden ve daha fazla üzülmeden kurtulacağına alamet eder.

Rüyada balık balık görmek rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, yaşam standartlarının yükseleceğine, iyileşeceğine, mallarının ve parasının çoğalacağına delalet eder.

Rüyada balık ağında balık görmek huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına, çok büyük başarılara kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada ölü balık ve canlı balık görmek bir arkadaşa maddi açıdan destek olunacağına, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments