Rüyada banyo leğeni görmek

Rüyada banyo leğeni görmek kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, kariyer planının altüst olacağına, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, sağlıklı ve güzel evlatlara sahip olunacağına, hayatının bir anda renkleneceğine, kişinin iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, kişinin bugüne değin sürdürdüğü tutumunu değiştirip hayatını mevcut koşullara uygun hale getirmek için uğraşacağına inanılır.

Rüyada banyo leğeni gördüyseniz:

  • Olayları fazla büyütmeyin.

Rüyada banyo leğeni görmek bunların devlet kapılarından geçeceğine ve kişinin hayatının belki de dönüm noktası olacak işlerin altına imzasını atacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada boş hamur leğeni görmek kişinin de bu durumu kendi lehine çevirmek için elinden geleni yapacağına, can sıkıntısının geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada çamaşır leğeni görmek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, sevdiği kişi ile tutkulu ve doyasıya bir ilişki yaşayacağına alamet eder.

Rüyada hamur leğeni görmek zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına, iş ile ilgili tüm sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına alamet eder.

Rüyada mavi çamaşır leğeni görmek kısmetinin ve şansının kapanacağına, kişinin evlatlarının artacağına inanılır.

Rüyada mavi bulaşık leğeni görmek elinde bulunan imkânların bitmek üzere olacağına, sevdikleri ile çok güzel bir hayat yaşayacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada hamur leğeni yıkamak kendisi için neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar veremez olacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine, ağız tadının, moralinin, neşesinin ve sağlığının yerine gelmesine vesile olacak kısmetler alacağına delalet eder.

Rüyada bulaşık leğeni görmek büyük bir kazanca sahip olacağına, bu sayede büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments