Rüyada baş parmağın kangren olması

Rüyada baş parmağın kangren olması yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak yeni bir kapı açılacağına, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, elinin bollaşacağına, rızkının da genişleyeceğine, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, sanatla ilgili bazı çalışmalar yapılacağına, bu konuda büyük ilerleme kaydedileceğine, nazara gelinecek başarılar elde edileceğine delalettir.

Rüyada baş parmağın kangren olması gördüyseniz:

  • Bazı konuların geri dönüşü harcanılan zamana veya enerjiye değmiyor olabilir.

Rüyada baş parmağın kangren olması büyük bir kazanca sahip olacağına, sorunlarını çözdükten sonra iş hayatında çok büyük ve çok kazanç getirecek atılımlar yapacağına ya da kazançlı bir iş kuracağına, bu iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine tabir olunur.

Rüyada parmağın kangren olması başarı için fırsatların artacağına, çeşitli tartışmalar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada serçe parmağın kangren olması kendisini çekemeyen ve kıskanan insanların yaptığı kötülükleri bertaraf edeceğine, sıkıntılarını atlatacağına, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada sağ elin kangren olması hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde hergün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin kangren olduğunu görmek mutsuz ve huzursuz olacağına, böylece hayırlı bir yola girileceğine, bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına delalet eder.

Rüyada başkasının kangren olduğunu görmek hayırlı kişilerle iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine yorulur.

Rüyada birinin bacağının kangren olduğunu görmek sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına, arif ve alim kimseler arasına gireceğine yorulur.

Rüyada sağ kolun kangren olması daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına, bir sebeple iş hayatını çok kötü etkileyecek ve yüklü miktarda zarara yol açacak bir sorun yaşanacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments