Rüyada başa bit düşmesi

Rüyada başa bit düşmesi psikolojinizi düzeltecek gelişmelere, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, sorunların ardından çok büyük bir başarıya kavuşulacağına, o işin tüm risklerini göze alacağına, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine, kendisini çok yakından tanıyan ve yaptığı işten menfaat elde etmeye çalışan bir kişinin bulunduğuna, bu kişinin rüyayı gören kişiye çok büyük zararlarının dokunacağına, başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine tabir olunur.

Rüyada başa bit düşmesi gördüyseniz:

  • Şu an için, elinizdeki düzenleme, plan veya anlaşmalardan en fazla kazanımı elde etmenin yollarını aramanız gerekiyor.

Rüyada baş başa vermek yaşamın kolaylaşacağına ve yükün hafifleyeceğine, aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına delalet etmektedir.

Rüyada başa arı konması çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, çok üzüleceğine, çok yıpranacağına inanılır.

Rüyada başa taş yağması bir sebeple bir dönem üzüleceğine, iş hayatında değişiklik yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada başa bit düşmesi eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, kendisini aşan işlere kalkışacağına yorulur.

Rüyada başa şal takmak güzel günler geçireceğine, mahsurlu ve yasak olan bir şeyi yapmaya delalet eder.

Rüyada başa su dökmek daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başa masaj yapmak gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, sorunlarının ve problemlerinin de son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada başa hacamat yaptırmak büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, kalbini kıran insanlardan uzaklaşacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.