Rüyada başka bir kadınla yakınlaşmak

Rüyada başka bir kadınla yakınlaşmak kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, kişinin kafasının uzun süre bu meseleyle meşgul olacağına ve bu işin peşinde koşması nedeniyle işinden geri kalıp, zarar edeceğine, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, hayatı boyunca rahat yaşayacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına yorulur.

Rüyada başka bir kadınla yakınlaşmak gördüyseniz:

  • Herşeyin fazlası söylentilere neden olabilir.

Rüyada başka kadınla yakalanmak mutluluğundan olacağına, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına alamet eder.

Rüyada başka bir kadınla oynaşmak çok başarılı işlere imza atacağına, üzerindeki kötü imajı sileceğine delalet eder.

Rüyada başka bir kadınla yakınlaşmak yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine ve geleceği ile ilgili olarak yeniden umut etmeye başlayacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine delalettir.

Rüyada başka kadınla gezmek dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına, malından ve parasından olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir kadının başka bir kadınla evlenmesi çok kıskanacağı bir kişi olacağına, saygınlığının artacağına tabir olunur.

Rüyada kocasının başka kadınla görmek kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, her gün yeni bir bilgi edinmekle kalmayıp, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, mutsuz ve huzursuz günler geçirileceğine, üzücü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonucunda çok sevilen biri ile yolların ayrılacağına işaret etmektedir.

Rüyada kocanı baska kadınla görmek sevdiği bir kişiyi kaybedeceğine, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine tabir olunur.

Rüyada başka bir kadınla evlendiğini görmek girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, yapılan çalışmaların çok başarılı olması ve büyük kazanç getirmesi sayesinde başka projelerin ve çalışmaların önünü açacağına delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.