Rüyada başka birinin adak kestiğini görmek

Rüyada başka birinin adak kestiğini görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine işarettir.

Rüyada başka birinin adak kestiğini gördüyseniz:

  • Olaylar önemsediğiniz konulara konsantre olmanızı engelleyebilir.

Rüyada başka birinin adak kestiğini görmek onun zamanını çalacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine inanılır.

Rüyada birinin adak kestiğini görmek alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, işler ilgili olarak büyük sıkıntılar yaşayacağına, uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine delalet eder.

Rüyada başkasının adak kestiğini görmek yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine tabir olunur.

Rüyada adak kurbanı kestiğini görmek trenin tünelden çıkması ise çalışma hayatında yaşadığınız zorlukların biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine delalettir.

Rüyada adak kurban kestiğini görmek gözünü bürüyen mal hırsı nedeniyle çok yanlış yollara gireceğine ve belalı kişilerle iş birliği yapacağına, hayatı boyunca hep sevileceğine yorulur.

Rüyada başka birinin tırnak kestiğini görmek aydınlık günlerin gittikçe uzaklaşacağına, iş hayatındaki bu rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına yorulur.

Rüyada başka birinin odun kestiğini görmek büyük üzüntüler çektikten sonra kendi işinin başına dönerek çok büyük bir üzüntü ve pişmanlık duysa da işi için çeşitli çalışmalar yapmaya çalışacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına işaret eder.

Rüyada başka birinin bileğini kestiğini görmek deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, sahip olunan şartlardan memnuniyet duymadığı için sinirli ve agresif bir tavır içinde olacağına alamet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.