Rüyada başka birinin müdür olduğunu görmek

Rüyada başka birinin müdür olduğunu görmek manevi anlamda da huzur içinde olacağına, sevdiği kişi ile erteledikleri planlarını uygulamaya koyacaklarına, yıllar sonra rahat yüzü göreceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, işlerinde hiç ummadığı bir anda büyük bir sorunla karşılaşacağına, kişiye sunulacak çok sayıda iş fırsatına, iş konusunda çalışanların güvendiği, saygıda kusur edilmeyen, itibarı yüksek bir yönetici olunacağına, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, sevdiği kişiler ile hayatında unutamayacağı şeyler yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başka birinin müdür olduğunu gördüyseniz:

  • Sürekli şüpheci davranışlarınızla arkadaşlarınızı bunaltmaktan kaçınmalısınız.

Rüyada başka birinin müdür olduğunu görmek kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına inanılır.

Rüyada birinin genel müdür olduğunu görmek sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına alamet eder.

Rüyada birinin müdür olduğunu görmek kişinin hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada birinin müdür yardımcısı olduğunu görmek ele geçen parada artış olacağına, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına inanılır.

Rüyada başka müdür görmek sorunlarının günden güne artacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına yorulmaktadır.

Rüyada müdür olduğunu görmek pek istenmeyen şeyler yaşanacağına, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına tabir olunur.

Rüyada başka birinin kel olduğunu görmek birçok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir çöküş yaşayacağına, anne baba duaları alınacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kocamın müdür olduğunu görmek bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına, beklenmedik bir yerden büyük parasal destek geleceğine rivayet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Bir yorum “Rüyada başka birinin müdür olduğunu görmek

  1. ruyamda tanıdık bir beyin iş yerinde müdürüm olduğunu gördüm ve o kişinin is yerindeki sıkıntımı anlayacağını düşündüm, dh sonra aynı is yerinde esimle çalışıyoruz ama biraz bi anlam veremedigim istek dışı sinerci aldım.Sonra babamın öldüğünü duydum bayram oluyormuş dayımın oğullarını gördüm takım elbiseli,annemin evindeyiz orda etler vardı antkot, biftek benim işyerinde sattigim ürünlerdi paketli.sonra is yerinde kasadaymışım ve satmam için bana hindi eti koymus mudur ben de biraz huzursuz oldum..

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.