Rüyada başkasını uzun boylu görmek

Rüyada başkasını uzun boylu görmek elinde bulunan imkânların çeşitli sorunlara sebep olacağına, beklentilerin boşa çıkmayacağına, para ve burs konusunda dede ya da amcadan yani baba tarafından bir akrabadan destek alınacağına ve murada erileceğine, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine, kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, insanları daha olumsuz hallere düşüreceğine, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamet olan rüya, ruhsal olarak da bir uyanış hali içinde olunacağına işarettir.

Rüyada başkasını uzun boylu gördüyseniz:

  • Başlama düdüğü çaldığında hazır olmak için ön çalışmaları dört dörtlük yapmalısınız.

Rüyada başkasını uzun boylu görmek sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına, allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir başkasını uzun boylu görmek tahsilli, diplomalı kimse olacağına, makam ve rütbe edineceğine, uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına inanılır.

Rüyada uzun boylu birini daha uzun görmek böyle üzücü ve kötü durumlara düştüğü için kendisine çok kızacağına, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çok uzun boylu kadın artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine, işlerinin aksayacağına, büyük sorunlarla karşılaşacağına, aile bireylerinden biri ile ilgili üzücü bir haber alacağına, büyük bir borcun altına gireceğine işarettir.

Rüyada uzun boylu olmak yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel atılımlar yapacağına, feraha ermeye işarettir.

Rüyada uzun boylu adamdan kaçmak insan sevindireceğine, kişinin iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada uzun boylu ağaçlar görmek beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, anne baba ile bir tartışma yaşanacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine delalet eder.

Rüyada eşini uzun boylu görmek kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments