Rüyada başkasının ayağında yırtık çorap görmek

Rüyada başkasının ayağında yırtık çorap görmek sarsılacağına, en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, yeni maddi kapıların size açılacağın, sorunlarından kurtulacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, kaderinin yüzüne güleceğine ve herşeyin istediği yönde ilerlemeye başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada başkasının ayağında yırtık çorap gördüyseniz:

  • Aktif olmanız gerekiyor.

Rüyada başkasının ayağında yırtık çorap görmek iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, mutsuz olacağına ve sorunlu günler geçireceğine tabir olunur.

Rüyada bir başkasının ayağında çorap görmek kendisini çok iyi yerlere getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak kararlar vereceğine, çok başarılı olacağına, maddi olarak çok rahat olunacağına alamet eder.

Rüyada başkasının ayağında delik çorap görmek üzüntülerinin biteceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, problemlerle dolu ve maddi açıdan zarar getirecek bir çalışmanın içine girileceğine yorulur.

Rüyada birinin ayağında yırtık çorap görmek uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına, kişinin esenlik bulacağına delalettir.

Rüyada başkasının ayağında yırtık ayakkabı görmek sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, dolayısıyla geleceğine değer katacağına rivayet eder.

Rüyada başkasının ayağında çorap görmek ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, borçları varsa ödeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada başkasının yırtık çorap giydiğini görmek kazancının eksilmeyeceğine ve sürekli artacağına, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine yorulur.

Rüyada başkasının ayağında beyaz çorap görmek hayatına sakinlik, bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, kişisel konularda da yeteneklerinin üzerine gideceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İrem

Eşimle kavga ettiğimiz günün ertesi sabahında rüyamda oğlumun ayağında yırtık bir çorap gördüm ben diktim o yırtıldı sürekli gördüğüm çorap şu anda evimizde mevcut bir çorap yırtık yok ama biraz hasarlı bunun anlamı nedir teşekkürler şimdiden

Aynur beyaztaş

Rüyamda eşimin kızkardeşi bana yerden bulduğu çürümeye yakın iki salatalık veriyor ve bu arada onun oğlunun ayağında yırtık çorap vardı eşiyle beraber bize ziyaret ediyorlar..

Halise

Ruyada ölmüş kayın babamın ayagına çorap giyidiriyorum açık yeşil kayın babam geçek hayatnda ölmüş babam