Rüyada başkasının evinde çamaşır yıkamak

Rüyada başkasının evinde çamaşır yıkamak girdiği her işte büyük adımlar atacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, işyerini kapatacağına, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, rüya sahibine yardım edeceğine ve aralarındaki bağın daha sağlamlaşacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine, kendisine ve ailesine yetecek kadar para sahibi olarak yaşayacağına, onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının evinde çamaşır yıkamak gördüyseniz:

  • Olan biten şeylerin keyfine varmaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada başkasının evinde çamaşır yıkamak arzularına, isteklerine ve dileklerine kavuşacağına, sıkıntılarını atacağına, hafifleyeceğine, meslek hayatının da başarılarla geçeceğine alamet eder.

Rüyada başkasının evinde çamaşır asmak ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına, aile hayatında çok güzel haberler alacağına delalettir.

Rüyada başkasının evinde çamaşır görmek kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının evinde kirli çamaşır görmek istenen ve hayali kurulan yaşama kavuşulacağına, kazancının artacağına, rızkının genişleyeceğine delalettir.

Rüyada başkasının evinde çamaşır sermek zor durumların tatlıya bağlanacağına, psikolojiyi etkileyecek bir olay yaşanacağına inanılır.

Rüyada annenin evinde çamaşır asmak kazancın büyük bir kısmının allah yolunda kullanılacağına, sevilen ve değer verilen kişilerden büyük bir ihanet görüleceğine işaret eder.

Rüyada evinde çamaşır görmek dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, aksi takdirde çaresiz kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada komşunun evinde çamaşır asmak o kimselerden menfaat göreceğine ve fayda bulacağına, çok rahat, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, rüya sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Derya

Merhaba
Rüyamda bir yakınımızın evindeyim. Çamaşır makinesinde sorun oluyor. Düzeltmeye çalışırken bir parçası elimde kalıyor onu takmaya çalışırken su içinde kalıyor boğulur gibi oluyorum. Çok fazla deterjan konulmuş bir kısmını alıyorum. Heryere deterjan bulaşıyor. Ev sahibi olanları görüyor bişey demiyor ama endişeli ve canı sıkılmış bakıyor. Sonunda halledip makineyi çalıştırıyorum.