Rüyada batan gemiden denize atlamak

Rüyada batan gemiden denize atlamak para kazanmaya başlayacağına, tövbe etmeye, büyük başarılara kazanılacağına, başarısız ve mutsuz olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine, çok büyük adımlar atılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, onlarla birlikte hareket edeceğine, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, isteklerini, ideallerini yerine getirmek için ihtiyacı olan tüm maddi ve manevi olanaklara sahip olacağına, isabetli kararlar vererek menfaat elde edeceğine delalettir.

Rüyada batan gemiden denize atlamak gördüyseniz:

  • Belli tercihlerinizin gerçekleşmesini sağlayabilecek bilgiler ortaya çıkabilir.

Rüyada batan gemiden denize atlamak uzakta yaşayan bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, sorunların büyük darbeler vuracağına, akrabalardan herhangi bir destek alınmayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, ancak biraz sabırlı olunması ve daha dikkatli davranılması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, rahat bir nefes alınacağına delalettir.

Rüyada batan gemiden kurtulduğunu görmek hak yolunda hayır işleri yapacağına, elinde bulunan imkanları kullanmaya çalıştığında birçok sorunla karşılaşacağına rivayet eder.

Rüyada batan gemiden inmek üzüleceğine ve yıkılacağına, yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada batan gemiden kurtulmak sadece maddi olarak çökmekle kalmayacağına, gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada batan gemiden atlamak sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, iş hayatında sorunsuz ve bol kazançlı günlere girileceğine ve refah içinde yaşanılacağına alamet eder.

Rüyada batan gemiden yüzerek kurtulmak allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, bekarlar için mutlu bir karşılaşma rivayet eder.

Rüyada batan gemiden insan kurtarmak sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, müjdeli ve hayırlı haberler alınacağına alamet eder.

Rüyada batan gemiden birini kurtarmak parasız ve işsiz kalacağına, birbirlerine karşı anlayışlarının ve hoşgörülerinin azalacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments