Rüyada bebeğin çarpıldığını görmek

Rüyada bebeğin çarpıldığını görmek işlerinin günden güne daha da bozulacağına, ailesi ile arasındaki sorunları düzelteceğine, büyük başarılar elde edeceğine, elinin bollaşacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine delalettir.

Rüyada bebeğin çarpıldığını gördüyseniz:

  • Evle ilgili konular veya aile ilişkileri yorucu ya da yıpratıcı olabilir.

Rüyada bebeğin çarpıldığını görmek kendisine gelir getiren yolların açılacağına, arif ve alim kimseler arasına gireceğine işarettir.

Rüyada bir başkasının çarpıldığını görmek sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, malından ve parasından olacağına, zor günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada arabasının çarpıldığını görmek bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, maddi sıkıntıların vuku bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada arabaya çarpıldığını görmek çok güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, elini attığı işlerde yüksek moral ve enerjisi sayesinde her daim başarılı olacağına inanılır.

Rüyada ellerinin çarpıldığını görmek maddi açıdan iyi geçecek bir döneme girileceğine, isabetli adımlar atacağına delalet eder.

Rüyada arabamın çarpıldığını görmek çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına delalettir.

Rüyada yüzünün çarpıldığını görmek dertlerine derman bulacağına, aldığı bazı önlemler sayesinde büyük başarılar kazanacağına işaret eder.

Rüyada eşinin çarpıldığını görmek rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, hasta olan kişilerin hastalıklarını allah’ın izni ile yeneceklerine,  ailesinde sorun olanların sorunlarından kurtulacaklarına, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments