Rüyada bebeğin vurulması

Rüyada bebeğin vurulması kısmetlerle dolu günlerin geleceğine, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine ve sorun yaşadığı bir kişi ile karşılaşacağına, ağız tadını ve keyfini yitireceğine, hayattan istediği mutluluğu ve hazzı alacağına, kamyon eski ve küçükse girişilecek işten zarara uğramış bir şekilde çıkılacağına, hayaline kavuşacağına, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, daha sonra çektiği cefanın, doyasıya sefasını süreceğine inanılır.

Rüyada bebeğin vurulması gördüyseniz:

  • Genelde karmaşık bir yapı içinde olacaksınız.

Rüyada bebeğin su kusması maddi yükümlülüklerinin azalacağına, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada bir bebeğin ölmesi çok güzel haberler ile dönüleceğine, tatsızlıkların sona ereceğine, eve huzur dolacağına delalettir.

Rüyada bebeğin zikretmesi bir yere taşınmaya, yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına alamet eder.

Rüyada bebeğin ısırması refah düzeyinin düşeceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebeğin alt diş çıkarması çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine, kazancın daha da arttırılacağına rivayet eder.

Rüyada bebeğin vurulması çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine yorulur.

Rüyada bebeğin süt içmesi asık suratlı veya ağlıyor ise de üzüntü verici bir olay yaşanacağına, borçlarının ödeneceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına inanılır.

Rüyada bebeğin çiş etmesi dertlerin günden güne daha da artacağına, sıkıntılı bir ruh haline bürünüleceğine, zor ve sıkıntılı günler geçirileceğine, aile hayatı içinde fikir çatışmalarının yaşanacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.