Rüyada bebek parçası görmek

Rüyada bebek parçası görmek kısmetinin açılacağına, girişilen çalışmaların maddi ve manevi açıdan zarar vereceğine, dertlerin ve sorunların artacağına, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde bozulacağına, ortalık durulduktan sonra bir adım atılacağına, ancak daha sonra atılan bazı adımlar sayesinde bu durumların tam anlamıyla düzeltileceğine, işlerinin başarılı olacağına, sıkıntılarını çok kısa süre içinde üzerinden atacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine işarettir.

Rüyada bebek parçası gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiler için yaptığınız jestler ilişkinizi güçlendirmenizi sağlayabilir.

Rüyada bebek parçası görmek arzularına kavuşacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine yorulur.

Rüyada cam parçası yemek kardeşleri ve akrabaları ile tartışacağına, kişinin de hiç olmadığı kadar bahtiyar olacağına işarettir.

Rüyada ekmek parçası anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine ve hayalleri süsleyen ve herkesin sahip olmak istediği bir bebeğe sahip olunacağına, temize çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada et parçası doğurmak elinden bazı mallarını çıkarmak zorunda kalacağına, işlerinin açılması sayesinde yeni ve daha büyük bir haneye geçeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kolda et parçası kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine işarettir.

Rüyada cam parçası çıkarmak sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına, önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına tabir olunur.

Rüyada et parçası kusmak halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, borçlarının kapanacağına işaret etmektedir.

Rüyada ip parçası görmek ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına ancak durumun farkına vardıktan sonra arkadaşlık ilişkilerine son vereceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments