Rüyada bekar bir kızın eline kına yakılması

Rüyada bekar bir kızın eline kına yakılması sıkıntılarından arınacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, en önemli anlarda destek görüleceğine, zor ve dar gününde gözyaşlarını silecek kimselerin artacağına, maddi yükümlülüklerinden kurtulacağına böylece artık çok daha hafif olacağına, işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada bekar bir kızın eline kına yakılması gördüyseniz:

  • Maddi açıda bazı endişeleriniz olabilir, sözel anlaşmalar yaparken dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada bekar bir kızın eline kına yakılması bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen herşeye kavuşulacağına, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada bekar kızın eline kına yakılması karşısına yeni imkanlar çıkacağına, işlerinin günden güne bozulacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, girdiği işlerin çok kısa süre içinde zarara uğrayacağına, kendisini kötüleyen ve çekemeyen insanlar yüzünden büyük bir sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir kızın eline kına yakılması yapılan hataların düzeltileceğine, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına ve çok güzel günler görüleceğine alamet eder.

Rüyada bekar kızın kına gecesini görmek aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine alamet eder.

Rüyada bekar kızın kına yakması kendisini biraz toparladığı zaman vereceği bazı hatalı kararlar ve karşısına çıkacak bir kişi tarafından uğrayacağı büyük bir iftira yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, istediği noktalara ulaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada bekar bir kızın kına gecesini görmek insanlara karşılıksız yardımlarda bulunarak onların dualarını alacağına, yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına işaret eder.

Rüyada bekar kızın kendi kına gecesini görmek canının sağ olacağına, yeni işlere ve projelere gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kına gecesinde eline kına yakmak ticarette zarar edeceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments