Rüyada beklemek

Rüyada beklemek daha sonra hayırlı bir kısmet ile evleneceğine, bir bebek sahibi olacağına, yarınları için gerçekleştirdiği atılımların ve attığı adımların da başarı ile sonuçlanacağına, dünya malına kavuşulacağına, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, bunun kendisi için büyük şans olacağına, işlerin çok kötü bir hale geleceğine, çok güzel haberler ile dönüleceğine, bu haberler sayesinde büyük kazanç getirecek bir işe yatırım yapılacağına, karşısına çıkacak olan sorunlardan ve sıkıntılardan ötürü sarsılacağına, bir türlü kendine gelemeyeceğine rivayet eder.

Rüyada beklemek gördüyseniz:

  • Bazı kişilerin sizin yerinize bazı şeyler yapmasını bekliyorsanız, güvenmeyin.

Rüyada su beklemek ün sahibi birisi olunacağına, sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına rivayet eder.

Rüyada sel beklemek aynı anda pek çok duyguyu yaşayacağına ve kavram kargaşasına düşeceğine, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada beklemek sevdiği kişilerden zarar göreceğine, endişelerin yerini mutluluğa bırakacağına işarettir.

Rüyada gün beklemek rüya sahibinin rahatının ve keyfinin bozulacağına, gözyaşı dökeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına işarettir.

Rüyada bir şey beklemek yaşadığı sorunları ve zorlukları aşacağına, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına delalettir.

Rüyada yağmur beklemek iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına, çok büyük kazançlar sağlayacağına ve bu durumların aile yaşantısına da çok etki edip aile bireylerini de mutlu edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada fırtına beklemek çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada pusuda beklemek yeni bir iş arayışına girip, uzun süre işsizlik çekeceğine, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine yorulur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments