Rüyada belinin üstüne düşmek

Rüyada belinin üstüne düşmek yaşamındaki herşeyin tersi şekilde ilerleyeceğine, çok daha büyük adımların atılacağına, kendisi için mal mülk alacağına, kişinin her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına, bunu da herkese ilan edeceğine, işini layığı ile yerine getireceğine, şimdiye kadar yaptığı tüm çalışmaların ve verdiği tüm emeklerin yakın bir zamanda karşılığını alacağına, içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için allah’a şükredeceğine inanılır.

Rüyada belinin üstüne düşmek gördüyseniz:

  • Kişisel bir fanteziyi daha fazla sürdürmenin bir anlamı olmayabilir.

Rüyada belinin üstüne düşmek moral bulacağına, hafifleyeceğine, özel hayatta güzel bir ilişki yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada belinin kıllanması içine kapanacağına, ilgi duyduğu, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine böylece amaçlarına nail olacağına inanılır.

Rüyada belinin ıslanması kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulcağına rivayet eder.

Rüyada belinin acıması önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, dini vecibelerini yerine getireceğine rivayet eder.

Rüyada belinin sıkıldığını görmek çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine alamet eder.

Rüyada belinin çıktığını görmek üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına, yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin belinin kesildiğini görmek evindeki huzurun bozulacağına, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada belinin sıkılması zamanını allah yolunda hayır işleriyle geçireceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments