Rüyada beyaz bluz görmek

Rüyada beyaz bluz görmek o kimse tarafından kalbinin kırılacağına, yakın bir zamanda gireceği bir iş yüzünden elindeki paradan da olacağına, çevresinin hayırlı ve iyi kişilerle dolacağına, onları arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına ve itibar göreceğine, toplum içinde daha oturaklı davranacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, çevresindeki kimselerin kendisini yarı yolda bırakıp, ona en büyük darbeyi vuracaklarına ve rüya sahibinin de uzun süre bu nedenle belini doğrulatamayacağına işaret eder.

Rüyada beyaz bluz gördüyseniz:

  • Aslında yapamayacağınız ya da altından kalkamayacağınız konularda bazı kişilere bazı sözler verdiyseniz, ayaklarınızın yerine basmasında fayda var.

Rüyada beyaz bluz görmek korkularının sona ereceğine ve mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin de karşısına çıkacağına, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına alamet eder.

Rüyada beyaz bluz almak artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine ve sıkıntıların son bulacağına delalet eder.

Rüyada beyaz etek ve bluz giymek boş hayaller peşinde koşarken, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, galibiyet kazanacağına tabir olunur.

Rüyada siyah beyaz bluz görmek eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada beyaz dantel bluz görmek yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin beyaz bluz giydiğini görmek yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına ve hayırlı bir kısmet bulup hayal ettiği gibi bir düğünle evleneceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin hayırlı bir şekilde geleceğine tabir olunur.

Rüyada beyaz bluz denemek sakin giden yaşamının sarsılacağına, hayallerine kavuşacağına, mutlu olacağına, rahat bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada beyaz bir bluz görmek evde dinlenmek zorunda olacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments