Rüyada beyaz çamur sıvamak

Rüyada beyaz çamur sıvamak işlerinde çok büyük ilerleme sağlayacağına, ona sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, kısmetlerini de göremeyeceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacak bir dönemin açılacağına, sabit kalması yani ne büyümesi ne küçülmesi rüya sahibinin hayatının bazen sıkıntılı, bazen de rahat geçeceğine, ilerleyeceğine, yükseleceğine, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına inanılır.

Rüyada beyaz çamur sıvamak gördüyseniz:

  • Hayallerinizden veya hedeflerinizden bahsederken sadece olumsuz yönlerini hatırlatıyor olabilirsiniz.

Rüyada beyaz çamur sıvamak verdiği kararlar doğrultusunda çok iyi bir mevkiye sahip olacağına, sorunların kısa süre içinde çözüm bulacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz çamaşırların çamur olması ekmeğin kesileceğine, iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada beyaz ayakkabıların çamur olması ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada beyaz elbiseye çamur sıçraması elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan rüya sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine rivayet eder.

Rüyada beyaz gömleğin çamur olması iş konusunda deneyimli biri ile kurulan ortaklığın işleri çok iyi yerlere getireceğine, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada beyaz çamur gidilen yolda kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, içine fesat düşeceğine, hileli işler yapmakta geri kalmayacağına inanılır.

Rüyada beyaz çamur yapmak iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, rüya sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına rivayet eder.

Rüyada beyaz elbisenin çamur olması elinden hiç bir şey gelmeyeceğine, bunun hem meslek hem de özel hayatına darbe vuracağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments