Rüyada beyaz fare kurtarmak

Rüyada beyaz fare kurtarmak sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, yapılan iyiliklerin karşılığı olarak ihanet görüşeceğine, girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine, işlerin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, uzun zamandır içinde bulunduğu parasal problemlerden yavaş yavaş kurtulacağına, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, kötü günler yaşayacağına, işle ilgili olarak şehir dışına çıkılacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına delalettir.

Rüyada beyaz fare kurtarmak gördüyseniz:

  • Karşı cinsten kişiyi kolayca etkinize alabilirsiniz.

Rüyada beyaz kedi beyaz fare görmek atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına, büyük tartışmalar yaşanacağına inanılır.

Rüyada beyaz ve gri fare görmek çok büyük başarılara imza atacağına, şansının ve bahtının açılacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine delalettir.

Rüyada beyaz fare yaralamak onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına, rahat edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz fare yıkamak ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, kendisini çok iyi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada gri beyaz fare görmek makamının ve itibarının yükseleceğine, huzursuzluk içinde ve sorunlu günler yaşanacağına işaret eder.

Rüyada beyaz fare gördüm sorunlu ve üzüntülü zamanlar geçirileceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz fare doğurmak mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, birçok yeni bağlantı kurulacağına işarettir.

Rüyada eve beyaz fare girmesi iş hayatında çok iyi yerlere gelineceğine, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.